slot88
فروشگاه اینترنتی وودمارت پلاس

blog

آموزش نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی

شاید شما هم جزء افرادی باشید که با نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی کاملا آشنا هستید اما افراد زیادی هستند که نمی توانند به درستی اتصال بین اسپیکرهای بلوتوثی با تلفن همراه و … را ایجاد کنند.
امروزه استفاده از اسپیکرهای بلوتوثی برای برخورداری از صدای بسیار بلند تر و با کیفیت تر بیشتر شده است و همین باعث شده تا عده زیادی که تازه اسپیکر بلوتوثی خریداری کرده اند، با نحوه اتصال آن آشنا نباشد.
ما در این مقاله می خواهیم نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی را به مدل های مختلف تلفن همراه را با شما بررسی کرده و نکات مهم در هر بخش را به شما بیان کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی
مشاهده محصولات انزو
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
پرشین گلف

نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی

ما در این مقاله می خواهیم راجب نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی صحبت کنیم.
بعد از خرید اسپیکر بلوتوثی برای اولین بار آن را روشن می کنیم، بلوتوث دستگاه به سرعت شروع به چشمک زدن می کند و در این حالت اسپیکر به طور خودکار وارد حالت اتصال می شود.
وقتی اسپیکر را روشن می کنید این دستگاه سعی می کند به اخرین دسگاهی که به آن متصل بوده است وصل شود و اگر می خواهیم دستگاه دیگری را به اسپیکر متصل کنیم حتما باید اتصال اسپیکر به دستگاه قبلی را قطع کنیم اگر اینکار را انجام ندهیم اتصال اسپیکر به دستگاه جدید ممکن نیست.

شما می توانید از شرکت پرشین گلف که وارد کننده محصولات انزو می باشد خریدی مطمئن داشته باشید.

نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی

همه چیز درباره نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی

نحوه اتصال به اسپیکر با گوشی اندروید

در اولین بخش از این مقاله می خواهیم بدون معطلی، نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی با گوشی اندروید را بررسی کنیم. نحوه اتصال در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید با نحوه اتصال در گوشی هایی با سیستم عامل IOS کاملا متفاوت است. همراه ما باشید تا با نحوه اتصال به اسپیکر با گوشی اندروید آشنا شوید.
مرحله اول:
شما می توانید در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید فقط برای یکبار به اسپیکر بلوتوثی متصل شده و در دفعه های بعد به طور خودکار این کار انجام می شود. برای این اتصال ابتدا باید بلوتوث اسپیکر را روشن کرده و سپس بلوتوث گوشی را نیز فعال کنید.
مرحله دوم:
سپس باید به قسمت تنظیمات و یا همان setting گوشی خود رفته و بخش بلوتوث و یا همان Blutooth را باز کنید. در مرحله بعدی باید از بین بخش های بلوتوث به بخش pair new device مراجعه کنید.

نحوه اتصال به اسپیکر با گوشی اندروید

مرحله سوم:

در این بخش می توانید بلوتوث اسپیکر خود را برای همیشه با گوشی خود جفت کنید. سپس از بین دستگاه های که در صفحه موجود است باید نام بلوتوث گوشی خود را انتخاب کنید. البته باید در اسپیکر، قابلیت جفت سازی بلوتوث روشن باشد.
مرحله چهارم:
اکنون بر روی نام بلوتوث اسپیکر کلیک کنید تا فرایند جفت سازی گوشی و اسپیکر بلوتوثی شروع شود. پس از اتمام فرایند، گوشی شما برای همیشه با اسپیکر بلوتوثی متصل خواهد بود و به محض روشن شدن بلوتوث اسپیکر و گوشی، به طور خودکار به یکدیگر متصل خواهند شد. شرکت پرشین گلف که وارد کننده محصولات enzo می باشد اسپیکر های بلوتوثی با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می دهد.

نحوه اتصال به اسپیکر با گوشی آیفون

نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی با گوشی آیفون کمی متفاوت تر از گوشی اندروید است. البته سیستم عامل IOS یا همان آیفون نیز می تواند برای یک بار فرایند جفت سازی را انجام داده تا دوباره به طور خودکار متصل شود. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.
مرحله اول:
ابتدا باید بلوتوث گوشی آیفون و بلوتوث اسپیکر را روشن کرده و هر دو را در حالت جفت سازی قرار دهید. سپس با setting به بخش اتصالات رفته و روی بخش Bluetooth کلیک کنید.
مرحله دوم:
مرحله دوم در نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی در گوشی آیفون با اندروید متفاوت است. در این مرحله شما باید به قسمت other device مراجعه کرده و سپس نام بلوتوث اسپیکر را انتخاب کنید. اگر نام بلوتوث پیدا نشد روی scan کلیک کرده تا جستجو بلوتوث های نزدیک دوباره شروع شود.
مرحله سوم:
پس از پیدا شدن نام دستگاه بلوتوث اسپیکر روی آن کلیک کرده و چند ثانیه صبر کنید. فرآیند اتصال ممکن است چند ثانیه طول بکشد. سپس این دو دستگاه با یکدیگر جفت می شوند و در دفعه های بعد به طور خودکار متصل خواهند شد.

در طرح فروش عمده awei شرکت پرشین گلف اسپیکر هایی با قیمت مناسب خریداری کنید.

سوالات متدوال درباره نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی

بسیاری از شما کاربران سوالات یکسان و مهمی را از ما پرسیدید که می توانید جواب آنها را در ادامه این بخش مشاهده کنید.

1.نحوه فعال کردن حالت جفت سازی در بلوتوث چگونه است؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هرساله وارد کننده محصولات enzo و همچنین وارد کننده محصولات aula، انواع مختلفی از اسپیکر را وارد کشور می کنند اما نحوه اتصال در همه آنها یکسان است. شاید فکر کنید که با روشن کردن بلوتوث، حالت جفت سازی نیز روشن می شود اما اشتباه است. در بعضی از بلوتوث ها باید با نگه داشتن دکمه power، حالت pairing mode را روشن کرده تا بتون جفت سازی را انجام داد. اگر این حالت فعال شود، اسپیکر یک پیام صوتی مبنی بر فعالسازی این حالت بیان می کند و یا یک چراغ به حالت چشمک زن قرار می گیرد.
اما در بعضی دیگر از اسپیکرها برای روشن کردن حالت جفت سازی، کلیدی مختص به این کار در کنار کلید بلوتوث قرار دارد که شما می توانید با زدن آن کلید، حالت جفت سازی را فعال کنید.

1.نحوه فعال کردن حالت جفت سازی در بلوتوث چگونه است؟

2.آیا نحوه اتصال انواع مختلف اسپیکر متفاوت است؟

شاید در فعال سازی حالت جفت سازی با یکدیگر متفاوت باشند اما برای اتصال آنها به گوشی اندروید و یا آیفون می توانید از همان مراحلی که در بالا گفته شد برای همه اسپیکرها استفاده کنید.

شما در طرح فروش عمده پارتی باکس انزو، شرکت پرشین گلف می توانید خریدی اقتصادی داشته باشید.

کلام پایانی درباره نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی

“نحوه اتصال به اسپیکر بلوتوثی” عنوان این مقاله بود و شما با مطالعه این مقاله یاد گرفتید که چگونه یک اسپیکر بلوتوثی را به گوشی با سیستم عامل اندروید و یا آیفون متصل کنید. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر را داریم.

منبع:

google support

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من